Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Робоча нарада щодо підготовки до відкриття туристичного сезону на Херсонщині.

Анонс події
02.05.2019

26 квітня  в адмінбудівлі Григорівської сільської ради відбулась робоча нарада щодо підготовки до відкриття туристичного сезону на Херсонщині за участю представників апараду ради та власників приватних «зелених» садиб Присиваської ОТГ. Цього року Херсонська ОДА організовує відкриття літнього туристичного сезону 2019 року фестивалем «Tourist-Фест», що відбудеться 17 травня в смт. Асканія - Нова.На початку наради Голова Присиваської ОТГ Сергій Олександрович Кліщевський розповів, що за попередньою програмою від Департамунту туризму та курортів Херсонської ОДА туристичний фестиваль відбудеться просто неба! В програмі заходу - концерт, дитяча зона, спортивні змагання, лаунж зони, квести, ярмарки, фотозони, смачна їжа та багато цікавих локацій. Тільки 17 травня безкоштовні екскурсії заповідником Асканія-Нова.

Сергій Олександрович наголосив, що вже потрібно відпрацювати питання щодо презентації туристичного потенціалу Присиваської ОТГ на виставковій площі в Асканія –Нова :

  1. підготувати рекламно-інформаційну продукцію (буклети, брошури, флаєри з контактною інформацією власників «зелених» садиб);
  2. організувати дегустацію місцевими автентичними стравами ;
  3. залучити місцевих майстрів для представлення сувенірної продукції, можливо організувати майстер-класи.

Також довів інформацію, що від Асканія-Нова до Присиваської ОТГ буде організований підвіз екскурсантів, тож потрібно готуватись зустрічати гостей на Лемурійському озері та підготувати «зелені» садиби для можливого розміщення гостей-туристів. Тож, готуємся до головної туристичної події Херсонщини!

Новини на цю ж тему

Оголошення щодо робочої зустрічі з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine"

27 червня 2019 року об 10:00 в приміщенні адмінбудівлі Григорівської сільської ради відбудеться робоча зустріч з представниками ТОВ "Сивашенергопром" та POWERCHINA Syvash Wind Power Project in Ukraine.
Оголошення
26.06.2019

Увага! Оголошення щодо загальних зборів в с. Строганівка!

25 червня 2019 року о 9.00 в селі Строганівка (адмінбудівля, вул..Шкільна, 4) в рамках реалізації проекту «Відкритий простір в Строганівському СБК» відбудеться круглий стіл на тему: «Постійний зв'язок між керівництвом громади та громадянами, у вирішенні життєво важливих питань сьогодення».
Оголошення
24.06.2019

Власники "зелених" садиб Присиваської ОТГ гостинно запрошують!

Контактні дані власників садиб
Новина
23.05.2019

Як туристичний сезон зустрінеш, так його і проведеш!

17 травня 2019 року ТуристFest відкрив літній туристичний сезон в Херсонській області. Урочисте відкриття відбулось в біосферному заповіднику «Асканія-Нова», якому вже 100 років.
Анонс події
19.05.2019

ІІ засідання комісії з питань "Бюджету участі"

13 травня 2019 року відбулось ІІ засідання комісії з питань «Бюджету участі» з метою формування кінцевого переліку проектів та допуску їх до голосування.
Анонс події
13.05.2019

І засідання комісії з питань "Бюджету участі"

02 травня 2019 року відбулось І засідання комісії з питань «Бюджету участі» з метою перевірки повноти та правильності заповнення заявок.
Анонс події
02.05.2019

Робоча зустріч щодо проведення презентації "Бюджету для громадян" у 2019 році

23.03.2019 року відбулась робоча зустріч працівників апарату Григорівської сільської ради з головою ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» Еллою Петренко.
Анонс події
29.03.2019

Робоча зустріч з питань створення ЦНАП в Присиваській ОТГ

В кінці 2018 року була подана заявка на участь у третьому раунді відбору учасників Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» по створенню/модернізації ЦНАП. Наша громада пройшла відбір, тож в Присиваській ОТГ планується створення центру надання адміністративних послуг.
Анонс події
19.03.2019

Зустріч з консультантами Програми DOBRE

06 березня 2019 року відбулась робоча зустріч із консультантами з юридичних питань Програми DOBRE Федченко Лесею та Бризіцьким Максимом.
Анонс події
06.03.2019

Зустріч з експерткою кредитної програми "Власний дім"

25 січня 2019 року в адміністративній будівлі Григорівської сільської ради відбулася зустріч з експерткою кредитної програми «Власний дім». На зустрічі були присутні сільський голова Кліщевський С.О., працівники апарату Григорівської сільської ради та мешканці громади, яких зацікавила Програма.
Новина
28.01.2019

Робоча зустріч щодо реалізації туристично - інвестиційного проекту "Greenwаys «Соляна Дорога».

12 січня 2019 року в адміністративному будинку Григорівської сільської ради відбулась робоча зустріч керівників та представників трьох громад – Присиваської, Асканія – Нова та Тавричанської ОТГ та головою правління ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об´єднання територіальних громад»
Анонс події
14.01.2019
2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше