День Соборності - Україна єдина!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/1fa55c29543d1f73044fd6ab62911911.jpg)
20 січня 2019 року в Григорівському сільському Будинку культури відбувся урочистий концерт «Україна єдина» присвячений Дню Соборності України. Для всіх присутніх в залі виступили: Родіон Дичок, Олексій Лапшиков, Поліна Мороз, Ксенія Толочко, Ельвіна Солопчук, Ольга Вафіна, Наталія Кавковська та ансамбль «Мрія».
До цієї знаменної та величної дати нашої країни 22 січня 2019 року у Григорівській ЗОШ І – ІІІ ступенів Присиваської ОТГ було проведено ряд заходів: акція для учнів початкової школи «Україна – це ми», флеш-моб учнів 5 – 11 класів «Краща мова єднання – це українська…», виставка дитячих малюнків «Я славлю свою рідну Україну», виставка тематичних стіннівок, плакатів «Вони творили історію», тематична виставка в шкільній бібліотеці «З Україною в серці», година – гра у початковій школі «У єдності наша сила», уроки патріотичного виховання «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг».
Колектив Павлівського сільського будинку культури разом із Павлівською ЗОШ І – ІІІ ступенів організував виставку – інсталяцію «Книга єднає Україну». Разом з вчителями, учнями та працівниками дитячого садочка, взявшись за руки, створили нерозривний «Ланцюг єдності» - символ єдності нашої країни.
В Іванівському сільському будинку культури пройшов захід до Дня Соборності України, який включив себе лекцію, флешмоб та привітання патріотичними піснями.
Таким чином, цим святкуванням ми хочемо підкреслити , що Україна не розділена, що немає окремої Східної та Західної України, а є єдина держава і ми - єдиний народ! З Днем Соборності, Україно!
![](/storage/news/galleries/4df6a319676212d4f57bd1bf2d707f8b.jpg)
![](/storage/news/galleries/2434bbe4009a8f360e41db99528d0f25.jpg)
![](/storage/news/galleries/50c18a734dc24369571ac30988c6eced.jpg)
![](/storage/news/galleries/6cd4d5e190d644bf3d55ac9bd5acff99.jpg)
![](/storage/news/galleries/69a5b826bcd262125d55f82f39517319.jpg)
![](/storage/news/galleries/720f45f0407eb686c7d30ba8a298a33c.jpg)
![](/storage/news/galleries/4bc4b702b82a4cee8d30ee36eb081c11.jpg)
![](/storage/news/galleries/2f4f8ee23cbe99361b93d3da3356e24a.jpg)
![](/storage/news/galleries/57150c77c90280a4b067da03ce05afb7.jpg)
![](/storage/news/galleries/6092c56039e26d66c17f200b0ff23fc7.jpg)
![](/storage/news/galleries/99b9d39b0065463e90e7b270f791592f.jpg)
![](/storage/news/galleries/827c6977ce129d15873f5cd1dd21d222.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c14882dea6648fa485bd3abe98a86bf.jpg)
![](/storage/news/galleries/0484537c3035924f40df9d78c6323657.jpg)
![](/storage/news/galleries/836939f20227a08ade59d1cffd306405.jpg)
![](/storage/news/galleries/d2b89bc0ebe9add46fbeb7a462dbb694.jpg)
![](/storage/news/galleries/527da4bf871da022b4e9796c4cf6efb7.jpg)
Новини на цю ж тему
Оголошення! Щодо проведення тематичної дискотеки 29 червня 2019 року!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/84819aa708aa54b0ff25675e1de5a80d.jpg)
Увага! Щодо участі в ХІІІ фестивалі народної творчості "Купальська ніч"!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/1feef54c755bc2089a0fad191c118516.jpg)
Заходи до Міжнародного Дня захисту дітей в Присиваській ОТГ!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/e5bf08befc96ff38da5eb94e32058189.png)
Свято Останнього дзвоника в Присиваській ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/ae1fad923fe79523b70abe9f0dd09f7d.jpg)
Таврійський барвограй талантів
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/8d2b56f6ae050395a71051ecfb0163a6.jpg)
Як туристичний сезон зустрінеш, так його і проведеш!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/9bdb9c8a6d40a9c04caf977d3f8af5e5.jpg)
День Перемоги: ми пам'ятаємо!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/4adaf99183c9f639eaa4ccf7f78f3a0b.jpg)
Увага! Оголошення!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/c0672eec04efde113dec94187e6c677c.jpg)
Заходи в Присиваській ОТГ до Дня Перемоги!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/8f087967a886747e799504536039ba70.jpg)
В Присиваській ОТГ привітали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/f46e97fcc0c512944f957a59eaa82f7b.jpg)
Як жителі Присиваської ОТГ готуються до свят
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/8e2768c26c4ca00743b321a9b8d8457b.jpg)
Оголошення!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/91c127b372c6912d81132901f2c87f8d.jpg)
Оголошення! Щодо проведення передсвяткового ярмарку в м.Херсоні!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/9cc4f2af085fdb952f4a9e9db9b712a4.jpg)
Святкування Масляної в Присиваській ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/4159fae8f0a5027f1d75caac0dbfed52.jpg)
День Святого Валентина в Будинках культури Присиваської ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/b020de32528b151963bf9c02a655c875.jpg)
Дружній візит колективів художньої самодіяльності Григорівського та Павлівського сільських Будинків культури до с. Олександрівка Каланчацького району 03 лютого 2019 року
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/6489c9c05f44b7d730e346fd86e6d25a.jpg)
Як святкували новорічні свята в Присиваській ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/92eb4124b103117c5fe9adf7063a1a0d.jpg)