Як святкували новорічні свята в Присиваській ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/92eb4124b103117c5fe9adf7063a1a0d.jpg)
Старий Новий рік в Григорівському СБК
12 січня 2019 року в Григорівському сільському Будинку культури пройшла дискотека 80-90-х років до святкування Старого Нового року. Перед початком дискотеки до всіх присутніх завітали щедрівники, які всіх привітали з наступивщими та наступающими святами. Серед щедрівників були: Меланка, Василь, коза, чортик та цигани.
Щедрівочка щедрувала
13 січня 2019 року відповідно до давніх українських звичаїв новорічних обходів учасники художньої самодіяльності Григорівського сільського Будинку культури піснями славили господарів, бажали їм здоров'я і достатку. Щедрування супроводжується магічними діями, піснями, обрядовими іграми в костюмах.
Привітання з новорічними святами
19 січня 2019 року на Водохреща учасники художньої самодіяльності Григорівського сільського Будинку культури разом із соціальним працівником Ніною Гловацькою привітали з новорічними святами одиноких жителів села Григорівка.
![](/storage/news/galleries/11f54eb5f908802c2dbf1dda3eeb2aa6.jpg)
![](/storage/news/galleries/c022d796e62b2cdeba57c3c5b8e5d0a9.jpg)
![](/storage/news/galleries/4f1e6392415d5d9f0277bc116fcc2aa6.jpg)
![](/storage/news/galleries/e4f1f2f3a90fdcc4953c7e2cdaa9c535.jpg)
![](/storage/news/galleries/a5e485d57428a30072fb7a982c0add6b.jpg)
![](/storage/news/galleries/2fb28cf01d750415c73f9ab0f397c6ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/31cc653443100542c395f99f0b38234b.jpg)
![](/storage/news/galleries/18270163cdc437ee5b1112c0051dde5d.jpg)
![](/storage/news/galleries/61d444da385896a7183a8b13902333f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/0c3b62b5715665e09379ed579ea1a706.jpg)
![](/storage/news/galleries/22dada3b172a24bbfccb70492668c1b1.jpg)
![](/storage/news/galleries/7c205a9c2c3dc137203b3d5c1e7b3b0b.jpg)
![](/storage/news/galleries/b17d3b0a81ef7332ff9ea748c751ccba.jpg)
Новини на цю ж тему
Оголошення! Щодо проведення тематичної дискотеки 29 червня 2019 року!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/84819aa708aa54b0ff25675e1de5a80d.jpg)
Увага! Щодо участі в ХІІІ фестивалі народної творчості "Купальська ніч"!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/1feef54c755bc2089a0fad191c118516.jpg)
Заходи до Міжнародного Дня захисту дітей в Присиваській ОТГ!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/e5bf08befc96ff38da5eb94e32058189.png)
Свято Останнього дзвоника в Присиваській ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/ae1fad923fe79523b70abe9f0dd09f7d.jpg)
Таврійський барвограй талантів
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/8d2b56f6ae050395a71051ecfb0163a6.jpg)
Як туристичний сезон зустрінеш, так його і проведеш!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/9bdb9c8a6d40a9c04caf977d3f8af5e5.jpg)
День Перемоги: ми пам'ятаємо!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/4adaf99183c9f639eaa4ccf7f78f3a0b.jpg)
Увага! Оголошення!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/c0672eec04efde113dec94187e6c677c.jpg)
Заходи в Присиваській ОТГ до Дня Перемоги!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/8f087967a886747e799504536039ba70.jpg)
В Присиваській ОТГ привітали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/f46e97fcc0c512944f957a59eaa82f7b.jpg)
Як жителі Присиваської ОТГ готуються до свят
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/8e2768c26c4ca00743b321a9b8d8457b.jpg)
Оголошення!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/91c127b372c6912d81132901f2c87f8d.jpg)
Оголошення! Щодо проведення передсвяткового ярмарку в м.Херсоні!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/9cc4f2af085fdb952f4a9e9db9b712a4.jpg)
Святкування Масляної в Присиваській ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/4159fae8f0a5027f1d75caac0dbfed52.jpg)
День Святого Валентина в Будинках культури Присиваської ОТГ
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/b020de32528b151963bf9c02a655c875.jpg)
Дружній візит колективів художньої самодіяльності Григорівського та Павлівського сільських Будинків культури до с. Олександрівка Каланчацького району 03 лютого 2019 року
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/6489c9c05f44b7d730e346fd86e6d25a.jpg)
День Соборності - Україна єдина!
![](http://prysyvaskaotg.gov.ua/storage/news/article/1fa55c29543d1f73044fd6ab62911911.jpg)