Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Першість з волейболу серед чоловічих команд Присиваської ОТГ та Новотроїцького району

Анонс події
03.01.2019

30 грудня 2018 року в селах Іванівка та Строганівка пройшла першість з  волейболу серед чоловічих команд Присиваської ОТГ та Новотроїцького району. В селі Іванівка у відбіркових іграх грали команди: «Fly» с. Григорівка, «Старт-1»  с. Іванівка, «Павлівська ЗОШ» с. Павлівка, «Темп» с. Новомиколаївка та «Колос-2» с. Василівка.

У відбіркових іграх в с. Строганівка грали команди: «Колос-1» с. Василівка, «Скіф» с. Строганівка, «Фортуна» с. Павлівка та «Старт-2» с. Іванівка.

Після завершення відбіркових ігор в с. Іванівка зустрілись чотири команди, які розіграли між собою призові місця.

Перше місце посіла команда «Fly» с. Григорівка.

Друге місце – «Колос-1» с. Василівка.

Третє місце – «Старт-1» с. Іванівка.

По завершенні ігор всіх присутніх було запрошено до будинку культури для нагородження. До присутніх з привітаннями звернулись Дід Мороз та Снігурочка. Учасниками художньої самодіяльності було підготовлено декілька номерів для привітання.

Голова Григорівської сільської ради С.О. Кліщевський звернувся до всіх з привітаннями та разом з інструктором-методистом з фізичної культури та спорту В.В. Пароловим вручив грамоти та кубок переможцям.

Новини на цю ж тему

Увага! 16.06.2019 року відбудеться Спартакіада!

Шановні жителі та гості села Григорівка! Запрошуємо Вас на Спартакіаду серед чоловічих команд Григорівської сільської ради присвяченої Дню батька!
Оголошення
14.06.2019

І етап дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

20 травня 2019 року відбувся І етап дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Анонс події
21.05.2019

Участь в обласних масових змаганнях

18 травня 2019 року в м. Нова Каховка проходив фінал обласних масових змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я».
Анонс події
20.05.2019

Змагання з міні-футболу "Кубок пам'яті"

4 травня 2019 року в селі Григорівка на полі для міні-футболу біля Григорівської ЗОШ відбулись змагання з міні-футболу серед команд ветеранів Чаплинського району на «Кубок пам’яті». 4 команди району змагались за першість серед ветеранів футболу.
Анонс події
06.05.2019

Оголошення!

04 травня 2019 року о 10:00 год. в с.Григорівка на міні футбольному полі біля Григорівської ЗОШ відбудуться змагання з міні-футболу серед команд ветеранів Чаплинського району на "Кубок пам'яті
Оголошення
02.05.2019

Відбувся І етап обласних змагань з футболу «Шкіряний м’яч».

04 квітня цього року в рамках шкільної Спартакіади відбувся І етап обласних змагань з футболу «Шкіряний м’яч». На шкільному стадіоні Григорівської загальноосвітньої школи зустрілися юні футболісти закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради.
Анонс події
09.04.2019

ТАТО, МАМА Я – СПОРТИВНА СІМ’Я!

З метою залучення широких верств населення до цінностей фізичної культури і спорту 28 березня 2019 року на базі Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я».
Анонс події
29.03.2019

Ми - молодь, яка обирає здоров'я!

21 березня в актовій залі Григорівської ЗОШ зібралися юні агітатори закладів загальної середньої освіти Григорівської сільської ради позмагатися у конкурсі «Молодь обирає здоров’я».
Анонс події
22.03.2019

Відбулися змагання ІІ етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт – 2019»

Сьогодні ми все частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народної гри.
Анонс події
13.03.2019

Зональні змагання з волейболу

06 березня 2019 року команда учнів Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь в зональних змаганнях з волейболу, які проходили в смт. Новотроїцьке.
Анонс події
11.03.2019

Відкритий кубок пам’яті воїнів-інтернаціоналістів з волейболу серед команд ветеранів ОТГ Херсонщини

В селі Іванівка Присиваської ОТГ 09 лютого 2019 року пройшов відкритий кубок пам’яті воїнів-інтернаціоналістів серед команд ветеранів ОТГ Херсонщини (далі - Кубок).
Анонс події
12.02.2019
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше