В Григорівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов захід, присвячений творчості Т.Г.Шевченка
Шевченко – геній багатогранний, але у вдячній пам’яті нащадків він довго жив тільки як геніальний поет. Найталановитіший поет, якому судилося стати засновником нової української літератури, був не менш талановитим художником. Поетична спадщина Кобзаря налічує понад 240 творів, а живописна – близько 1200 робіт (олійних картин, акварелей, сепій, офортів, малюнків).
Саме з метою розширити знання учнів про Шевченка – художника, познайомити їх з багатющою мистецькою спадщиною Кобзаря у рамках декади української мови та літератури в Григорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 3-11 класів і була проведена віртуальна подорож до мистецької галереї Тараса Григоровича Шевченка. Захід, майстерно підготовлений та проведений учнями 6 і 9 класів під керівництвом учителя української мови та літератури Тетяною Андріївною Сьомаш, пройшов під назвою « І говорило полотно про муки, про його будні і про його свята ».
Цікавими й пізнавальними були розповіді учнів-екскурсоводів, вражали своїм співом випускниця школи Рогальська Софія та вокальний ансамбль учнів 6 класу. Особливо зачарували глядачів своєю акторською майстерністю малий Тарас (Порва Євгеній), його сестра Ярина та одночасно героїня Шевченкової поеми Катерина (Вафіна Ольга). Особливою родзинкою свята був виступ з бандурою керівника музичного гуртка Л.М.Дуднік. Діти мали можливість не лише побачити цей давній український інструмент, а й почути його звучання! Тому час сплинув зовсім непомітно.